Izvēlieties savu programmētāja prasmes

Pieņem darbā Mobile Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem mobilo sakaru izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver Android, Ionic, iOS Swift, Java, React Native, Unity and Xamarin izstradatajiem.

Par Mobilā attīstība

Pieņem darbā Javascript Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem javascript izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver Angular JS, Aurelia, Backbone JS, Ionic, Electron, Ember JS, Meteor, Node JS, React, React Native, Typescript and Vue JS izstradatajiem.

Par Javascript izstrāde

Pieņem darbā CMS & eCommerce Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētām CMS un e - komercijas izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver BigCommerce, Concrete5, Drupal, Expression Engine, Joomla, Magento, Open Cart, Presta Shop, Shopify, Typo3, WooCommerce and Wordpress izstradatajiem.

Par CMS un e-komercija

Pieņem darbā Backend Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem backend izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver ASP.Net, C#, Erlang, Java, PHP, Python and Ruby on Rails izstradatajiem.

Par Backend attīstība

Vērtību piedāvājums

Kāpēc izvēlēties Staff Augmentation® kā jūsu darbā pieņemšanas partneris Latvija ?

Mēs palīdzam Jums pieņemt darbā talantus un izstrādātājus Latvija

Sasniedziet vietējos talantus

Iegūstiet tiešu piekļuvi IT talantu grupai Latvija.

Ietaupīt laiku

Deleģētās piegādes Latvian IT kandidāti uz Staff Augmentation®

Ietaupi NAUDU

Ievērojami samaziniet personāla atlases izmaksas Latvija.

Mums ir piekļuve tūkstošiem izstrādātāju Latvija.

Atbalsts

Mēs palīdzam jums izveidot attiecības Latvija un izmantot darbinieku saglabāšanas metodes, lai nodrošinātu komandas lojalitāti.

Stingra pieņemšana darbā

Mūsu darbā pieņemšanas process ir stingrs. Mēs veicam plašas pārbaudes, lai saglabātu vislabāko.

Process

Kā tas darbojas

Mums ir vienkāršs 5 soļu process. Jūs sazināties ar mums ar savu vajadzību, mēs piekrītam mūsu sadarbībai, tad jūs nosūtāt mums savus darba aprakstus, mēs palīdzam jums iegūt talantu, sūtīt jums atsākt potenciālo kandidātu. Ja jūs nolemjat virzīties uz priekšu ar kādu konkrētu kandidātu, jūs veicat piedāvājumu, ja piedāvājums tiek pieņemts, mēs panācām savu mērķi.

Līgums
Sūtīt darba aprakstu
Mēs novērtējam
Mēs pētām
Rezultāts