Strategiskais Personals Pakalpojumi iekšā Latvija

Sāc

Strategiskais Personals Pakalpojumi

Nav nekas vairāk nomākta, nekā atsākt kandidātu atsākšanu, kas neatbilst atvērtajām pozīcijām, kuras jūs mēģināt personālam. Mūsu kompānijai ir plašs darbinieku atlases un partneru loks, kas specializējas stratēģiskā personāla atlasē pēc nozares.

Pakalpojumi

Pieņem darbā Mobile Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem mobilo sakaru izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver Android , Ionic , iOS Swift , Java , React Native , Unity and Xamarin izstradataji.

Par Mobilā attīstība

Pakalpojumi

Pieņem darbā Javascript Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem javascript izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver Angular JS , Aurelia , Backbone JS , Ionic , Electron , Ember JS , Meteor , Node JS , React , React Native , Typescript and Vue JS izstradataji.

Par Javascript izstrāde

Pakalpojumi

Pieņem darbā CMS & eCommerce Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētām CMS un e - komercijas izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver BigCommerce , Concrete5 , Drupal , Expression Engine , Joomla , Magento , Open Cart , Presta Shop , Shopify , Typo3 , WooCommerce and Wordpress izstradataji.

Par CMS un e-komercija

Pakalpojumi

Pieņem darbā Backend Izstrādātāji iekšā Latvija

Staff Augmentation® ir izveidojusi spēcīgus savienojumus ar sertificētiem backend izstrādātājiem Latvija. Lielākā daļa šo kandidātu ir pabeiguši BS / MS datorzinātnēs. Lai saglabātu jaunāko informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, viņi tiek aicināti pabeigt notiekošos pētījumus savā attiecīgajā specialitātē. Mūsu pakalpojumi ietver ASP.Net , C# , Erlang , Java , PHP , Python and Ruby on Rails izstradataji.

Par Backend attīstība

Kāpēc izvēlēties Staff Augmentation® kā jūsu darbā pieņemšanas partneris Latvija ?

Vērtību piedāvājums

Mēs palīdzam Jums pieņemt darbā talantus un izstrādātājus Latvija

Sasniedziet vietējos talantus

Iegūstiet tiešu piekļuvi IT talantu grupai Latvija.

Ietaupīt laiku

Deleģētās piegādes Latvian IT kandidāti uz Staff Augmentation®

Ietaupi NAUDU

Ievērojami samaziniet personāla atlases izmaksas Latvija.

Mums ir piekļuve tūkstošiem izstrādātāju Latvija.

Atbalsts

Mēs palīdzam jums izveidot attiecības Latvija un izmantot darbinieku saglabāšanas metodes, lai nodrošinātu komandas lojalitāti.

Stingra pieņemšana darbā

Mūsu darbā pieņemšanas process ir stingrs. Mēs veicam plašas pārbaudes, lai saglabātu vislabāko.

From the Blog